KONST / Litografier / Litografi 14003295
nr 1400 3295
Litografi
Oidentifierad konstnär. "Knee". Signerad, daterad -74. Motivet: ca 37x39 cm, yttermått inklusive ram: 84x63 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
10.000 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:19:14
2.200 kr
9.000 kr
5.200 kr
5.400 kr (Budbetjänt)
6.200 kr
6.400 kr (Budbetjänt)
6.600 kr
6.800 kr (Budbetjänt)
7.000 kr
7.200 kr (Budbetjänt)
8.400 kr
8.600 kr (Budbetjänt)
9.800 kr